pl de en
firma firma
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe "PROINVAL" S.A. Zakład Pracy Chronionej powstało w 1995 roku. Spółka jest producentem opakowań z tworzyw sztucznych używanych do konfekcjonowania kosmetyków, artykułów chemii gospodarczej i budowlanej oraz narzędzi wykorzystywanych do tłoczenia tub aluminiowych i monobloków. Firma świadczy również usługi z zakresu remontów maszyn i urządzeń. PPU "PROINVAL" S.A. stale się rozwija, inwestuje w nowoczesny park maszynowy, poszerza ofertę wyrobów i unowocześnia technologię produkcji.

Nasza aktualna oferta produkcyjna obejmuje opakowania:

  • słoiki kosmetyczne o różnych pojemnościach
  • zamknięcia - nakrętki do tub aluminiowych i plastikowych
  • butelki o pojemności od 50 do 500ml elementy zamknięć i dozowniki dla chemii gospodarczej
  • narzędzia do tłoczenia tub aluminiowych o średnicy Ø13, Ø16, Ø19, Ø25, Ø28, Ø30, Ø32 i Ø35

Kierujemy się w biznesie zasadami FAIR PLAY, poświadczonymi wielokrotnie przez Kapitułę Krajowej Izby Gospodarczej. Spełniamy jakościowe wymagania Klientów, co znalazło potwierdzenie w Świadectwie Dopuszczenia do Obrotu dla zamknięć i aplikatorów wydanym przez Narodowy Instytut Leków w Warszawie.

Firma w 2005 roku wdrożyła Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Ochroną Środowiska oraz Bezpieczeństwem i Higieną Pracy. PPU PROINVAL S.A. posiada Certyfikat Jakości zgodny z normą ISO 9001.

Polityka Zarządzania Jakością

Polityka

Certyfikat Jakości
ISO 9001:2008

ISO